Vrijdag 24/04/2026 Deuren: 20:00, Aanvang 21:30 Zaal De Zwerver- Leffinge

“Waar hangen die dekselse Ertebrekers toch uit?” Je hoorde het – als je goed luisterde – fluisteren onder fans. Met het onderliggende ietwat angstige sentiment: ze zijn toch niet gesplit? Wel, in het geheel niet. Ze leven nog en komen in het voorjaar van 2026 uit hun hibernatie als vurige vlinders, met een nieuwe plaat.

Ertebrekers
Ertebrekers TBA

Funk, Hip Hop, Soul

Bijna tien jaar geleden lieten Ertebrekers ‘Otel’ op de mensheid los – met de bekende singles ‘De Zji’ & ‘Eva Mendes‘ nestelden ze zich in een niche waar ze meteen king waren – om drie jaar later – met ‘Crème’ – dat verhaal lekker verder te zetten. 

En nu zijn ze er weer. Met dat verschil: Flip Kowlier maakt geen deel meer uit van de band. Fans van het eerste uur mogen op hun beide oren slapen. Ertebrekers mag dan wel afgeslankt zijn tot een duo, maar toont ook op de nieuwe single ‘Cocon’ dat ze gulzig en vol overgave uit verschillende vaatjes muzikaal manna tappen.

Nu eens met een duidelijke disco-vibe dan eens met wat 90ies house invloeden maar evengoed en met een deep soul insteek, maar vooral met een duidelijke Ertebrekers stijl.

  • VVK
    €25
  • ADD
    €28
  • Zwerverpaz
    €22