
Slow Techno, Cosmic
De voorbije jaren maakte Bolis Pupul wereldwijd furore aan de zijde van Charlotte Adigéry. Twee jaar na hun gezamenlijke debuut ‘Topical Dancer’ komt Bolis nu met zijn solo-debuut op de proppen, ‘Letter To Yu’.
Op 8 maart brengt DEEWEE, het label van de Soulwax broers die ook als co-producers fungeerden, deze fel geanticipeerde plaat uit. Invloeden van Yellow Magic Orchestra, vroege technomuziek à la Mr. Fingers, en de Belgische New Beat vormen de basis van Bolis' muzikale universum. De cross-culturele sfeer op de plaat verwijst rechtstreeks naar zijn Belgisch-Chinese roots en is een verslag van een reis naar Hongkong, een zoektocht naar de roots van zijn moeder.

AILI brak vorig jaar door als Aili x Transistorcake met de geweldige single ‘Dansu’. Voortaan wordt gekozen voor de naam Aili maar het betreft nog steeds de samenwerking tussen de Belgisch-Japanse Aili Maruyama en beatmaker Transistorcake.
Humo: “Het duo bouwt wél een wereldje waar kinderlijke zang en funky techno – tussen ‘Pump Up The Jam’ en The Knife – wonderwel samengaan.”

Nog voor de release van hun debuut ‘Bring It On’ waren ze langs gekomen en hun main-stage concert in 2008 blijft onvergetelijk. Nadien kwamen ze nog één keer naar Leffingeleuren en een tweetal keer naar Zaal De Zwerver. Tijdens de lockdown bracht Goose een EP uit, ‘Something New’ en na dit concert gaan ze de studio in voor de opnames van het nieuwe album. Op de paar festivals die ze dit jaar al speelden bewezen ze dat ze er heel veel zin in hebben, met een fikse portie rock’n roll in hun elektronische set.
De Standaard na Lokeren: “Maar wat was het weer goed, zeg. Goose is de God die wij verheerlijken. Dit was een set als een trip. Het bonkte en pompte, rolde en bolde, flipperde en bibberde en kletterde en verpletterde.”
- VVK€30
- ADD€35
- Zwerverpaz€27,50